ცხელი ხაზი : 599647050

მერიის საშტატო ნუსხა

 

დანართი

წალენჯიხის მუნიციპალიტეტის  მერიის  თანამდებობის პირთა და სხვა

მოსამსახურეთა საშტატო ნუსხა (თანამდებობის და სახელის გვარის მითითებით)

 

#

თანამდებობის დასახელება

სახელი, გვარი

ტელეფონი

1

 მერი

ბესიკ ფარცვანია

571170017

2

 მერის პირველი მოადგილე

 

 

3

 მერის  მოადგილე

 

 

4

 მერის  მოადგილე

სევერიანე შეროზია

599857060

5

სულ

4

 

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის

ხელმძღვანელი

6

ადმინისტრაციული სამსახურის უფროსი

ლაშა არქანია

599857071

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული

ერთეულის ხელმძღვანელი

7

საორგანიზაციო, საქმისწარმოებისა და კადრების  განყოფილების უფროსი

ბადრი კალანდია

599857063

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

8

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი კადრების საკითხებში

თეიმურაზ ჩიქობავა

599857062

9

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი კადრების საკითხებში

მამუკა კვარაცხელია

599857064

10

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საქმისწარმოების საკითხებში

ნანა კვარაცხელია

599857114

11

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მატერიალურ-ტექნიკური  უზრუნველყოფის საკითხებში

ბადრი მიქავა

599857061

12

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მოქალაქეთა მომსახურების საკითხებში 

ბელა შანავა

599857112

13

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 

მარინა კაკაჩია

 

14

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საქმისწარმოების საკითხებში

ირმა კალანდია

599857066

15

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი არასამთავრობო სექტორთან  და დონორებთან ურთიერთობის საკითხებში

ხათუნა თორდია

591918780

16

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ქ. წალენჯიხის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ანელა ღვინჯილია

599857086

17

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ლიის ადმინისტრაციულ ერთეულში

თეიმურაზ გოგოხია

591910340

18

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მოქალაქეთა მომსახურების საკითხებში

ნათია კვარაცხელია

599259282

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

19

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

 ქ. წალენჯიხის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ალიკა შანავა

595 50 54 96

20

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ქ. წალენჯიხის ადმინისტრაციულ ერთეულში

მაია ღუღუნიშვილი

591911799

21

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი 

ქ. ჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეულში

მარია კუბულაშვილი

599857132

22

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ქ. ჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეულში

თამაზ შონია

599857198

23

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  ობუჯის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ემზარ მებონია

599 90 14 47

24

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ნაკიფუს ადმინისტრაციულ ერთეულში

კახაბერ ხარჩილავა

599 99 23 64

25

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ნაკიფუს ადმინისტრაციულ ერთეულში

ვლადიმერ მოლაშხია

591-91-08-44

26

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი მიქავას ადმინისტრაციულ ერთეულში

თეიმურაზ ჯოლოხავა

595-55-54-87

27

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ჯგალის ადმინისტრაციულ ერთეულში

მაკა ტურძელაძე

 

599 42 04 11

599 42 04 11

 

   

 

28

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ჯგალის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ზურაბ კვარაცხელია

 

29

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი მედანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ხათუნა მოლაშხია

599-85-72-16

599-85-72-16

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  საჩინოს  ადმინისტრაციულ ერთეულში

მაია შეროზია

593-03-77-83

31

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი საჩინოს  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ვახტანგ კვირკვია

597-98-41-24

32

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ჩქვალერის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

მურთაზ ფიფია

599-85-71-16

 

33

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი მუჟავას  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ირმა ფიფია

599-85-70-94

34

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ჭალეს  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ედუარდ აკობია

599-85-71-95

35

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ჭალეს  ადმინისტრაციულ ერთეულში

მარიანა უბილავა

551 35 63 63

36

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ფახულანის  ადმინისტრაციულ ერთეულში  

დათა კუკავა

599-85-70-82

37

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ფახულანის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ზვიად გერგედავა

 

38

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  ლიის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

ზურაბ გოგოხია

591-91-03-40

39

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  ლიის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

სულხან კვარაცხელია

591-91-01-06

40

 საორგანიზაციო,საქმისწარმოებისა და კადრების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ეწერის  ადმინისტრაციულ ერთეულში

თამარ ფიფია

591-91-08-04

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული

ერთეულის ხელმძღვანელი

41

იურიდიული განყოფილების უფროსი

ნანა კვარაცხელია

599 85 71 05

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

42

 იურიდიული  განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  იურიდიულ საკითხებში

გიორგი გოგიბერიძე

599 11 70 50

43

 იურიდიული  განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებში

რუსუდან კვარაცხელია

599 29 52 92

44

  იურიდიული განყოფილების III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი იურიდიულ საკითხებში

მარი მოლაშხია

591 01 97 27

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული

ერთეულის ხელმძღვანელი

45

საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების უფროსი

ეკატერინე ბელქანია

599857220

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

46

 საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  ადმინისტრაციულ ერთეულებთან ურთიერთობების საკითხებში 

კობა კაკაჩია

599 85 70 65

47

 საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საზოგადოებასთან ურთიერთობის და პიარის საკითხებში

ლელა ნაჭყებია

599 85 71 58

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

48

 საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი პიარის საკითხებში

თამთა სალია

 

49

 საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

დარკო ბერია

599857197

50

სულ

44

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

51

ეკონომიკის განვითარების,სტატისტიკისა და ქონების მართვის სამსახურის უფროსი

 

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

52

ადგილობრივი გადასახადებისა და მოსაკრებლების   ადმინისტრირების განყოფილების უფროსი

გელა კვარაცხელია

599 85 70 99

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

53

 ადგილობრივი გადასახადებისა და მოსაკრებლების   ადმინისტრირების განყოფილების   I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  გადასახადებისა და მოსაკრებლების ადმინისტრირების საკითხებში

ქეთევან ფიფია

599 85 71 61

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

54

ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების, ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილების უფროსი

თეიმურაზ მებონია

599 85 71 09

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

55

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მუნიციპალური ქონების მართვისა და სტატისტიკური ინფორმაციის აღრიცხვის საკითხებში

შალვა შანავა

 

56

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სოფიო კვარაცხელია

 

57

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტიმუნიციპალური ქონების მართვის საკითხებში

ლევან მატუა

599 36 19 99

58

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარებისა და სტატისტიკური ინფორმაციის აღრიცხვის საკითხებში

ირაკლი ფიფია

599 85 71 21

59

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი 

ნინო ძიძარია

 

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

60

 ეკონომიკური განვითარების დაგეგმარების ქონების მართვისა და სტატისტიკური აღრიცხვის განყოფილება I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ქონების მართვის საკითხებში

ვიტალი ღვინჯილია

 

61

სულ

10

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

62

ზედამხედველობის სამსახურის უფროსი

ლაშა კვარაცხელია

599 99 67 36

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

63

ზედამხედველობის განყოფილების უფროსი

გელა სალია

599 85 7118

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

64

ზედამხედველობის  განყოფილების   I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გარემოსა და ბუნებრივი რესურსების დაცვის საკითხებში

ლევან ბელქანია

599 85 71 19

65

ზედამხედველობის  განყოფილების   II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გარე ვაჭრობისა და ავტოტრანსპორტის პარკირების ზედამხედველობის საკითხებში

გიორგი

კაკაჩია

599 85 70 97

66

ზედამხედველობის  განყოფილების   II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი არქიტექტურულ სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის საკითხებში

ვლადიმერ ზარქუა

 

68

ზედამხედველობის  განყოფილების   III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი არქიტექტურულ სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის საკითხებში

ლევან ჟვანია

 

69

სულ

6

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

70

გამგეობის ინფრასტრუქტურის, ურბანიზაციისა და მშენებლობის სამსახურის უფროსი

ჯემალ კვარაცხელია

599 85 71 40

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

71

ურბანიზაციისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილების უფროსი

გია შელია

599 85 71 22

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

72

ურბანიზაციისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ტერიტორიის კეთილმოწყობის მუნიციპალური პროგრამებისა და პროექტების მომზადების საკითხებში  

ირაკლი ძაძამია

599 38 38 66

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

73

ურბანიზაციისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი სივრცით მოწყობისა და ქალაქთმშენებლობის საკითხებში  

ლევან შენგელაია

599 93 45 03

74

ურბანიზაციისა და ინფრასტრუქტურის განვითარების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი ტერიტორიის კეთილმოწყობის მუნიციპალური პროგრამებისა და პროექტების მომზადების საკითხებში

რევაზ ლემონჯავა

551 38 46 06

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

75

კეთილმოწყობის, ტრანსპორტისა და საზოგადოებრივი მომსახურების განყოფილების უფროსი

ელგუჯა ძაძამია

599076290

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

76

კეთილმოწყობის, ტრანსპორტისა და საზოგადოებრივი მომსახურების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გზებისა და მუნიციპალური ტრანსპორტის ორგანიზების საკითხებში  

გია გულუა

599 85 71 23

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

77

კეთილმოწყობის, ტრანსპორტისა და საზოგადოებრივი მომსახურების განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი გზებისა და მუნიციპალური ტრანსპორტის ორგანიზების საკითხებში

თენგიზ სართანია

 

78

სულ

8

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

79

საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახურის უფროსი

კორნელ კვარაცხელია

599 85 72 30

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

80

საფინანსო ზედამხედველობის და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილების უფროსი

ილია სალია

595 95 65 30

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

81

საფინანსო ზედამხედველობის და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბუღალტრული აღრიცხვისა და ანგარიშგების საკითხებში  

ფერიდე ფიფია

599 85 70 69

82

საფინანსო ზედამხედველობის და ბუღალტრული აღრიცხვის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბიუჯეტის მატერიალურ ფასეულობათა აღრიცხვისა და მატერიალური მარაგების შეძენის, წარმოების და სხვა ფორმით მიღების ასახვის ინფორმაციის მომზადების საკითხებში

ნინო ჯოლოხავა

599 85 70 68

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

83

საბიუჯეტო დაგეგმვის განყოფილების უფროსი

ზაურ სამუშია

599 85 71 77

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

84

საბიუჯეტო დაგეგმვის განყოფილების  I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბიუჯეტის დაგეგმვისა და ფორმირების საკითხებში

თამარ კვარაცხელია

599 85 70 59

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის უფროსი

85

შესყიდვების განყოფილების უფროსი

დავით სოსელია

599 85 71 85

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

86

შესყიდვების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შესყიდვების საკითხებში

თემურ ფიფია

599 85 70 88

87

შესყიდვების განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შესყიდვების საკითხებში

გიორგი  ფიფია

599 85 71 66

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

88

სახაზინო მომსახურებისა და შემოსავლების ანალიზის განყოფილების უფროსი

თეა სარია

599 85 71 17

89

სახაზინო მომსახურებისა და შემოსავლების ანალიზის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბიუჯეტის შემოსულობების საკითხებში

ნანა კვარაცხელია

599 85 70 67

90

სულ

11

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

91

შრომის, საზოგადოებრივი ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის, ვეტერანთა, დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების სამსახურის უფროსი

მერაბ შონია

599 85 71 10

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

92

სოციალური განყოფილების უფროსი

გიორგი ანთია

596 12 44 11

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

93

სოციალური  განყოფილების  I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი საზოგადოებრივი ჯანმრთელობის დაცვის საკითხებში

მანანა კაკაჩია

599 85 71 15

94

სოციალური  განყოფილების  II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შრომის, სოციალური დაცვისა და ვეტერანებთან ურთიერთობის საკითხებში

ირმა ჯიჯელავა

599 85 71 62

95

სოციალური  განყოფილების  II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი გენდერულ საკითხებში

მანანა ჭანია

595 98 89 90

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

96

დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა  საქმეების განყოფილების უფროსი

ციალა კვარაცხელია

599 85 71 55

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

97

დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების  განყოფილების  I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა მომსახურების საკითხებში

რუდიკ ჟვანია

599 85 70 91

98

დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების  განყოფილების  III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა მომსახურების საკითხებში

ეთერ ბერია

 

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

99

დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების  განყოფილების  I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტიდევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა მომსახურების საკითხებში 

ვინარი აბრალავა

595 03 47 85

100

დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა საქმეების  განყოფილების  I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი დევნილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა მომსახურების საკითხებში

ავთანდილ ქარდავა

599 85 70 92

101

სულ

10

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

   102

კულტურის, განათლების, ძეგლთა დაცვის, სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახურის უფროსი

 

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

103

კულტურის და  ძეგლთა დაცვის  განყოფილების უფროსი

ნანა მოლაშხია

599 85 70 92

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

104

კულტურის და  ძეგლთა დაცვის განყოფილების  II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი კულტურისა და ძეგლთა დაცვის საკითხებში

ლელა კალანდია

599 19 84 90

IV-რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

105

კულტურის და  ძეგლთა დაცვის განყოფილების  I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  კულტურისა და ძეგლთა დაცვის საკითხებში

თამარ ლუკავა

597 95 57 22

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის  ხელმძღვანელი

106

სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილების უფროსი

ოლეგ შანავა

599 85 71 06

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

107

სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა  საკითხებში

ბაკურ ზარქუა

599 85 71 27

108

სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა  საკითხებში

ოლღა შამუგია

591 91 21 61

IV -რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

109

სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა განყოფილების I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი

ლევან ეგია

 

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

110

                       განათლების განყოფილების უფროსი

თეა ქარჩავა

599 85 71 07

III -რანგი-უფროსი სპეციალისტი

111

განათლების განყოფილების  III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი განათლების საკითხებში

ბელა მიქავა

595 50 73 18

112

განათლების განყოფილების  III კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი

სოფიო ჭითანავა

 

113

სულ

11

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

114

შიდა აუდიტის სამსახურის უფროსი

ბეჟან შანავა

599 85 71 11

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

115

შიდა აუდიტის განყოფილების უფროსი

ნანა უბილავა

599 44 28 90

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

116

შიდა აუდიტის განყოფილების  II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი  შიდა აუდიტის საკითხებში

მანუჩარ კაკაჩია

595 95 29 72

IV -რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

  117

შიდა აუდიტის განყოფილების  I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი შიდა აუდიტის საკითხებში

ანდრია ცანავა

599 99 81 90

II-რანგი (საშუალო მმართველობითი დონე) მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

118

შიდა კონტროლის და  მონიტორინგის  განყოფილების უფროსი

თეიმურაზ შანავა

599 85 71 79

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

119

 შიდა კონტროლის და მონიტორინგის განყოფილების  II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი შიდა კონტროლისა და მონიტორინგის საკითხებში

მანანა გულუა

591 91 14 18

120

სულ

6

 

I-რანგი (მაღალი მმართველობითი დონე) პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი

121

სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის  სამსახურის უფროსი

ვახტანგ ფიფია

599 85 71 50

III-რანგი-უფროსი სპეციალისტი

122

სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის  სამსახურის I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი აღრიცხვისა და გაწვევის საკითხებში

მერაბ დემურია

599 85 71 59

123

სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის  სამსახურის II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი მობილიზაციის საკითხებში

ზაქრო კალანდია

599 85 71 67

IV -რანგი-უმცროსი სპეციალისტი

124

გამგეობის სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური დელეგირებული   I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი  აღრიცხვისა და გაწვევის საკითხებში

ირინე სამუშია

599 85 71 63

125

გამგეობის სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური დელეგირებული   I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი აღრიცხვისა და გაწვევის საკითხებში

მზია ქარდავა

599 85 71 56

126

გამგეობის სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური დელეგირებული   I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი მობილიზაციის საკითხებში

ლაშა მებონია

599 85 71 68

127

გამგეობის სამხედრო აღრიცხვის, გაწვევისა და მობილიზაციის სამსახური დელეგირებული   I კატეგორიის უმცროსი სპეციალისტი მობილიზაციის საკითხებში

რიმა შარტავა

599 85 71 64

128

სულ   

7

 

შრომითი ხელშეკრულებით დასაქმებულები

129

წარმომადგენელი ქ.წალენჯიხის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ტარიელ ჯანჯღავა

599–85–72–00

130

წარმომადგენელი ქ.ჯვარის ადმინისტრაციულ ერთეულში

სტავრო ჭანტურია

599-85-72-01

131

წარმომადგენელი ობუჯის ადმინისტრაციულ ერთეულში

თორნიკე კაკაჩია

599-85-72-02

132

წარმომადგენელი ნაკიფუს ადმინისტრაციულ ერთეულში

ვახტანგ მოლშხია

599-85-72-03

133

წარმომადგენელი მიქავას ადმინისტრაციულ ერთეულში

თამაზ ღვინჯილია

599-85-72-04

134

წარმომადგენელი ჯგალის ადმინისტრაციულ ერთეულში

მერაბ კვარაცხელია

599-85-72-05

135

წარმომადგენელი მედანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

მურმან ქარაია

599-85-72-06

136

წარმომადგენელი საჩინოს ადმინისტრაციულ ერთეულში

ანზორ შეროზია

599-85-72-07

137

წარმომადგენელი ჩქვალერის ადმინისტრაციულ ერთეულში

გოჩა ქუხილავა

599-85-72-10

138

წარმომადგენელი მუჟავას ადმინისტრაციულ ერთეულში

მამუკა ჩხაპელია

599-85-72-12

139

წარმომადგენელი ჭალეს ადმინისტრაციულ ერთეულში

თემურ შონია

599-85-72-11

140

წარმომადგენელი ფახულანის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ჯონი გოგოხია

599-85-72-13

141

წარმომადგენელი ლიის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ვახტანგ კვირკველია

599-85-72-09

142

წარმომადგენელი ეწერის ადმინისტრაციულ ერთეულში

ვალერიანე ფიფია

599-85-72-08

143

გამგებლის თანაშემწე

გიორგი კვარაცხელია

591 91 45 41

144

მძღოლი

რევაზ ზარქუა

 

145

მისაღების მდივანი

ელზა კვარაცხელია

 

146

აიტი სპეციალისტი(კომპიუტერული პროგრამების მომსახურე)

ირაკლი ლუკავა

 

147

სულ

18

 

148

სულ  გამგეობა

135

 

 

 

 

 

 

 

 

გააზიარე